Anasayfa İletişim S.S.S. Kayıt Ol

Gizlilik İlkeleri

NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi’a ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi bünyesinde kullanılmaktadır.

NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi olarak alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.

NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerinwww.futboldailkyardim.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Ayrıca www.futboldailkyardim.com ödeme ve üyelik sayfalarında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için [email protected] e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

NT CLNC SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED Şirketi